ikona nutka

Tryb zajęć w okresie od 31.01. do 04.02.2022

1. Uczniowie najwyższych klas tj. 6-tej i 4-tej cyklu czteroletniego mogą w ramach konsultacji przed egzaminem kończącym szkołę uczęszczać na zajęcia z instrumentu głównego stacjonarnie. 

2. Lekcje perkusji – z uwagi na specyfikę instrumentu – zapraszamy uczniów do Szkoły stacjonarnie.

3. Lekcje z instrumentu głównego dla pierwszoklasistów – nasi  najmłodsi z uwagi na krótki staż i wrażliwość na straty spowodowane zajęciami online, zostały zaproszone na zajęcia z instrumentu głównego stacjonarnie.

4. Pozostali uczniowie – z uwagi na zbliżający się „Tydzień z Kompozytorem” zależy nam, żeby dzieciaki miały możliwość ćwiczenia stacjonarnie pod okiem nauczycieli, stąd zgoda na 1 zajęcia z instrumentu głównego w tygodniu w formie stacjonarnej. 


5. Zajęcia teoretyczne – w tym przypadku musimy się dostosować i teorię w tych dniach zrobimy w trybie zdalnym. 


6. Chór – tryb zdalny

7. Zespół – stacjonarnie