ikona nutka

CHÓR – Śpiewoczucie – dla kobiet

WTOREK 16 stycznia 2024 r. o godzinie 18.00

Zapraszamy Was do projektu „Śpiewoczucie”, który gromadzi amatorki codziennego śpiewania we wspólną, roześmianą grupę. Razem stworzymy chór kobiet w każdym wieku, które bawią się, relaksują i wzmacniają pewność siebie podczas grupowych warsztatów wokalnych. Profesjonalnie przeprowadzimy Was przez tajniki wspólnego muzykowania pod okiem dyrygenta, ale przy tym nie zapomnimy o pełnej luzu i serdeczności rozmowie przy korzennej herbacie. Żeńskie rozśpiewanie czas zacząć!

Czego możesz się spodziewać?

  • Zgranej grupy kobiecej gotowej na twórcze wyzwanie,
  • Repertuaru dostosowanego do specyfiki naszych potrzeb,
  • Ćwiczeń językowych gimnastykujących głosy i głowy,
  • Treningu ekspresji, który wzmacnia pewność siebie,
  • Refleksyjnych podsumowań naszych dokonań i potrzeb,
  • Udowodnionej badaniami poprawy dobrostanu psychicznego i fizycznego,
  • Wpływu na lepsze samopoczucie, zmniejszenie odczuwania bólu i napięcia mięśniowego, łagodzenie stresu i jego objawów (działanie antydepresyjne),
  • Profilaktyki chorób psychosomatycznych i uzależnień,
  • Siostrzanej atmosfery i masy uśmiechu.

„Śpiewoczucie” stanie się niezapomnianą przygodą w Twoim rozwoju wokalnym i emocjonalnym. Tutaj muzyka splata się z poznawaniem samej siebie oraz swojego odbicia w zgromadzonej społeczności. Wymiana będzie odbywać nie tylko w chórze, ale także w ramach wspólnego spotkania przy niebanalnych dźwiękach i zgranych głosach. Warto wybrać się na tę odkrywczą wędrówkę w głąb muzyki i towarzyszących temu emocji.