ikona nutka

TEORIA MUZYKI DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na zajęcia z TEORII MUZYKI dla osób dorosłych. 

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach:

grupa I – poziom podstawowy, godz. 19.00-20.00 w czwartki

grupa II – poziom średniozaawansowany, godz. 19.00-20.00 w poniedziałki

Na zajęciach zdobędziecie podstawową wiedzę z zakresu teorii muzyki oraz nabędziecie podstawowe umiejętności muzyczne. ( Znajomość zasad notacji muzycznej i pojęć z zakresu agogiki, dynamiki, artykulacji, rozwijanie słuchu muzycznego, kształcenie umiejętności czytania nut głosem, kształcenie ekspresji muzycznej itp.). Zgłoszenia na kurs TEORII DLA DOROSŁYCH można dokonać poprzez przesłanie wypełnionego KWESTIONARIUSZA OSOBOWEGO w formie skanu lub zdjęcia na adres mailowy Szkoły: info@szkolamozart.pl lub osobiście w godzinach pracy sekretariatu, po wcześniejszym umówieniu spotkania. Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się telefonicznie lub mailowo z sekretariatem Szkoły. Zapraszamy serdecznie!