ZBIÓRKA DARÓW DLA TOW. OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI

W miesiącu październiku nasza Szkoła przyłączy się do akcji: Pomoc mierzona czterema łapkami. Projekt ten to inicjatywa mieszkającego w Krakowie wolontariusza Schroniska dla bezdomnych zwierząt z Mysłowic. Polega on na przyniesieniu do naszej szkoły darów dla psów i kotów – podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami z siedzibą w Mysłowicach. Będziemy zbierać podarunki  w postaci: karm (także weterynaryjnych), kocy, ręczników, smyczy, obroży i wszelkich akcesoriów, które pomogą przetrwać zbliżające się jesienne chłody i zimę 100 podopiecznym.
Wasze dzieci za każdy dar otrzymają upominki przygotowane przez organizatora (plany lekcji, naklejki – Przyjaciel Zwierząt, opaski).
Kontakt do organizatora – wolontariusza: Maciej Skoczyński 600-878-246 macius2527@op.pl.