KONKURS WAKACYJNY

Szanowni Państwo!

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w corocznym konkursie wakacyjnym na samodzielne przygotowanie utworu.

REGULAMIN WAKACYJNEGO KONKURSU NA SAMODZIELNE PRZYGOTOWANIE UTWORU

CEL KONKURSU

Konkurs ma na celu zachęcenie uczniów do samodzielnej pracy nad wybranym utworem podczas przerwy wakacyjnej

PROGRAM

Należy wykonać jeden utwór dowolny. Uczeń wybiera utwór samodzielnie lub zasięga porady Nauczyciela ( Nauczyciel powinien zasugerować 3 utwory do samodzielnego wyboru ucznia )

Utwór może być zagrany z nut lub na pamięć. (Utwory na pamięć będą wyżej punktowane)

WYKONAWCY

W konkursie biorą udział uczniowie grający solo

PRZESŁUCHANIA

Przesłuchania – „Przegląd utworów przygotowanych samodzielnie” odbędą się w drugiej połowie września. Będą otwarte dla publiczności.

OCENA

W ocenie jury weźmie pod uwagę dokładność w rozczytaniu tekstu, precyzyjność wykonawczą, jakość artystyczną, muzykalność i interpretację.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia do konkursu dokonuje uczeń lub Rodzic – drogą mailową do dnia 7 września. Należy złożyć do sekretariatu nuty wykonywanego utworu.