CHÓR DLA FIRM

Zapraszamy do współpracy w nowym projekcie „CHOIR in your corporation”.

Chór w Twojej firmie? Dlaczego nie!
OFERTA UTWORZENIA CYKLICZNYCH ZAJĘĆ Z CHÓRU w Waszej firmie, przez Szkołę Muzyczną Mozart:

Jako profesjonalna placówka kształcenia muzycznego oferujemy zorganizowanie cyklicznych zajęć amatorskiego chóru dla pracowników.
Proponujemy dwugodzinne zajęcia raz w tygodniu, w godzinach wieczornych lub popołudniowych, na miejscu w siedzibie firmy lub u nas w Szkole Muzycznej, na Woli Justowskiej (wybór należy do Was).
Zajmiemy się całą organizacją przedsięwzięcia:
– zapewnienie profesjonalnego chórmistrza, który będzie prowadził próby,
– konsultacje indywidualne z chórmistrzem – dla potrzebujących, by dostać wskazówki dotyczące śpiewania,
– organizacja materiałów nutowych,
– odpowiedni dobór repertuaru,
– zapewnienie akompaniatora w miarę potrzeb,
– organizacja koncertów,
– wypożyczenie instrumentu – pianina cyfrowego.
ATUTY utworzenia chóru przy firmie:

Przede wszystkim to integracja: jest to praca zespołowa, a projekty do wspólnej realizacji są długoterminowe, cykliczność, która wpływa korzystnie na zacieśnienie więzi pracowników – próby chóru odbywają się co tydzień, nie jest to jednorazowe wydarzenie, to częste spotkania ludzi o podobnej wrażliwości, odskocznia od codziennych zajęć, a przy tym dla wielu realizacja marzeń.

PONADTO
śpiewanie w chórze poprawia samopoczucie psychiczne, obniża stres , wpływa na nieśmiałość, śpiewanie wyzwala radość i dobrą energię. Muzyka rozwija koncentrację, pamięć, a nawet spowalnia starzenie się mózgu. Śpiewanie poprawia kondycję ciała, uruchamia główne partie mięśni i zwiększa dopływ tlenu do krwi.

DLATEGO ŚPIEWANIE W CHÓRZE MA ZNACZENIE – ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ PRACY!

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu:
Szkoła Muzyczna MOZART
ul. Królowej Jadwigi 227