Muzyczne przedszkole “Akademia Domowa”

Muzyczne przedszkole “Akademia Domowa”

(punkt przedszkolny)

MUZYKA, PRZYRODA i WOLNY CZAS ZABAWY  to dla nas absolutnie  NAJWAŻNIEJSZE SPRAWY!

NASZA PRZESTRZEŃ

Siedzibą naszej Akademii jest, prawie stuletnia willa z ogrodem położona w sercu Woli Justowskiej, która jest również siedzibą dla Szkoły Muzycznej Mozart. Ogród pozwala nam na organizowanie zajęć i zabawy na polu (ale też na dworze 😉 ). Do tego po sąsiedzku mamy piękny Park Decjusza, bulwary Rudawy i Lasek Wolski z licznymi wychodniami skalnymi.

DZIAŁAMY RÓWNIEŻ W WAKACJE! SZCZEGÓŁY TU>>>>

OD WRZEŚNIA

Opieka i zajęcia 5 dni w tygodniu w godzinach 8:00-16:00

PLANOWANE ZAJĘCIA TEMATYCZNE
– Muzyka i ruch – zajęcia z rytmiki ze “SZKOŁĄ MUZYCZNĄ MOZART”
– Zajęcia z języka angielskiego we współpracy z “HELEN DORON”
– Zajęcia sportowo-gimnastyczne prowadzone przez “SMYKI Z GIMNASTYKI”

KOSZTY – GRUPA PRZEDSZKOLNA

WPISOWE: 1000 zł

CZESNE: 1350 zł / m-c

Zarezerwuj miejsce już dziś 🙂

ZAJĘCIA DLA DZIECI W EDUKACJI DOMOWEJ (kl. 0 – IV)

Zajęcia prowadzimy we wtorki, środy, czwartki w godz. 9:00 – 14:00

Przyjmujemy dzieci do grup z poziomu klas 0 – 4 (młodsze rodzeństwo zapraszamy do grupy przedszkolnej).

Pracujemy w bardzo małych grupkach, kilkuosobowych. Panuje u nas miła, rodzinna atmosfera z wzajemnym szacunkiem do siebie nawzajem i poszanowaniem zasad panujących w Akademii.

Uczymy się w pięknym willowym budynku otoczonym ogrodem,
prowadzimy leśne dni, ciekawe wyprawy, warsztaty edukacyjne i inne wydarzenia edukacyjne.

Nasz plan dnia obejmuje zajęcia z zakresu edukacji matematycznej, polonistycznej, przyrodniczej, społecznej, kreatywnej i sztuki w oparciu o elementy podstawy programowej. Zajęcia prowadzone są w blokach tematycznych.

W ciągu dnia jest przewidziany czas na posiłki, oraz na swobodną zabawę w ogrodzie.

info@szkolamozart.pl