WAKACYJNY KONKURS

NA SAMODZIELNIE PRZYGOTOWANY UTWÓR

CEL:

• konkurs ma na celu zachęcenie uczniów do samodzielnej pracy nad wybranym utworem podczas przerwy wakacyjnej

PROGRAM:

• należy wykonać jeden utwór dowolny. Uczeń wybiera utwór samodzielnie lub zasięga porady Nauczyciela ( Nauczyciel powinien zasugerować  3 utwory do samodzielnego wyboru ucznia ).
  • Utwór może być zagrany z nut lub na pamięć ( utwory na pamięć będą wyżej punktowane)

WYKONAWCY:

• W konkursie biorą udział uczniowie grający solo

PRZESŁUCHANIA:

• Przesłuchania – przegląd utworów przygotowanych samodzielnie  odbędą się w drugiej połowie września. Będą one otwarte dla publiczności.

OCENA:

• W ocenie jury weźmie pod uwagę dokładność w rozczytaniu tekstu, precyzyjność wykonawczą , jakość artystyczną, muzykalność i interpretację.

ZGŁOSZENIA:

• Zgłoszenia do konkursu dokonuje Uczeń lub Rodzic – droga mailową do dnia 7 września 2017 r. lub w sekretariacie wraz z nutami wykonywanego utworu