Plany zajęć

CYKL SZEŚCIOLETNI

KLASA I DZIECIĘCA gr. A

wtorek

15:30-16:15 kształcenie słuchu

czwartek

15:30-16:15 kształcenie słuchu

16:15-17:00 rytmika

KLASA I DZIECIĘCA gr. B

poniedziałek

16:30-17:15 kształcenie słuchu

środa

15:45-16:30 kształcenie słuchu

16:30-17:15 rytmika

___________________________________________________________________________

KLASA II DZIECIĘCA

wtorek

16:15-17:00 kształcenie słuchu

piątek

15:45-16:30 kształcenie słuchu

16:30-17:15 rytmika

_________________________________________________________________________

KLASA III DZIECIĘCA

poniedziałek

17:15-18:00 kształcenie słuchu

18:00-18:45 rytmika

środa

18:00-18:45 kształcenie słuchu

___________________________________________________________________________

KLASA IV DZIECIĘCA

poniedziałek

17:55-19:25 chór

 wtorek

17:00-17:45 kształcenie słuchu

czwartek

17:00-17:45 kształcenie słuchu

17:45-18:30 audycje muzyczne

___________________________________________________________________________

KLASA V DZIECIĘCA

poniedziałek

17:55-19:25 chór

wtorek

18:35-19:20 kształcenie słuchu

piątek

18:00-18:45 kształcenie słuchu

18:45-19:30 audycje muzyczne

­­­___________________________________________________________________________

KLASA VI  DZIECIĘCA

poniedziałek

17:55-19:25 chór

wtorek

19:20-20:05 kształcenie słuchu

czwartek

18:30-19:15 kształcenie słuchu

19:15-20:00 audycje muzyczne

 

CYKL CZTEROLETNI

KLASA I MŁODZIEŻOWA

wtorek

17:50-18:35   kształcenie słuchu

piątek

17:15-18:00   kształcenie słuchu

___________________________________________________________________________

KLASA II MŁODZIEŻOWA

poniedziałek

16:30-17:15 kształcenie słuchu

17:20-18:05 audycje muzyczne

17:55-19:25 chór

czwartek

15:45-16:30 kształcenie słuchu

___________________________________________________________________________

KLASA III MŁODZIEŻOWA

poniedziałek

15:45-16:30 kształcenie słuchu

17:55-19:25 chór

czwartek

16:30-17:15 kształcenie słuchu

17:20-18:05 audycje muzyczne

 

___________________________________________________________________________

KLASA IV MŁODZIEŻOWA =

poniedziałek

17:55-19:25 chór

wtorek

19:20-20:05 kształcenie słuchu

czwartek

18:30-19:15 kształcenie słuchu

19:15-20:00 audycje muzyczne

KLASA II DOROSŁA

poniedziałek

18:10-18:55 kształcenie słuchu

18:55-19:40 audycje muzyczne

19:25-20:55 zespół wokalny

czwartek

18:10-18:55 kształcenie słuchu

___________________________________________________________________________

KLASA III DOROSŁA

poniedziałek

19:25-20:55 zespół wokalny

czwartek

18:55-19:40 kształcenie słuchu

19:40-20:25 audycje muzyczne

20:25-21:05 kształcenie słuchu

LEKCJE GRY NA INSTRUMENCIE:   ustala się indywidualnie z pedagogiem

LEKCJE TEORII DLA DOROSŁYCH: poniedziałki – godz. 19:30      start: 11 września

UWAGA ! CHÓR: zajęcia otwarte dla wszystkich chętnych ! Prowadzi p. Marta Krawczyk

ZERÓWKA MUZYCZNA POPOŁUDNIOWA:

GRUPA 3-4 LATKÓW: zajęcia umuzykalniające grupowe: 1x45min, PONIEDZIAŁKI, godz. 15:45-16:30

GRUPA 5-6 LATKÓW: zajęcia umuzykalniające grupowe: 1x45min, ŚRODY, godz. 17:15-18:00  ORAZ

zajęcia indywidualne z instrumentu: 1×30 min, ustalane indywidualnie z nauczycielem

Scroll to Top