RUSZYŁA REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Uwaga: Jeśli zgłosisz się do nas już w MARCU – ominie Cię opłata WPISOWEGO

PROWADZIMY ZAPISY:

SZKOŁA MUZYCZNA cykl 6-letni dla dzieci 6-9 lat, cykl 4-letni dla młodzieży 10 -16 lat
ZERÓWKA MUZYCZNA – popołudniowe zajęcia dla dzieci w wieku 3-4 i 5-6 lat
KURSY TEORII – dla dorosłych
KURSY GRY NA INSTRUMENCIE – dla każdego

8-13 kwietnia dni otwarte

13 kwietnia  koncert i warsztaty muzyczne

25 maja warsztaty przygotowawcze dla kandydatów do szkół muzycznych

5 czerwca – ostateczny termin składania podań

7,15 czerwca PRZESŁUCHANIA

DNI OTWARTE

Zapraszamy na lekcje otwarte dla kandydatów w Niepublicznej Szkole Muzycznej Mozart.

Lekcje odbędą się w dniach 8-13 kwietnia

Na lekcje nie obowiązują zapisy. Można wejść na zajęcia w dowolnym momencie w wyznaczonym przedziale czasowym.

Harmonogram lekcji otwartych w SM Mozart — już wkrótce

KONCERT O INSTRUMENTACH I WARSZTATY MUZYCZNE

Dnia 13 kwietnia zapraszamy na koncert, na którym Nasi Nauczyciele zaprezentują dla Was instrumenty i opowiedzą co nieco o tym, jak się gra. Tego dnia również odbędą się ciekawe warsztaty muzyczne, na których uczestnicy nauczą się utworu muzycznego. Co więcej – ten utwór wykonacie wspólnie z nauczycielami na koncercie!

WARSZTATY PRZYGOTOWAWCZE

Kandydatów do szkół muzycznych zapraszamy 25.05 na bezpłatne warsztaty przygotowawcze do przesłuchań wstępnych. Zapisy przyjmujemy w sekretariacie, telefonicznie lub na adres mailowy: info@szkolamozart.pl.