Wynajem sal – Willa u Mozarta

“Willa u Mozarta”, to duży dom z ogrodem, datowany na ok. 1930 rok, położony u zbiegu ulic Królowej Jadwigi i Jesionowej, jednocześnie stoi dosłownie przy Parku Decjusza i 500 metrów od dzikich bulwarów Rudawy.
Od 2017 roku wspaniale służy nam jako siedziba Szkoły, a całemu środowisku związanemu ze szkołą jako miejsce wielu wydarzeń, nie tylko muzycznych.

Nasza lokalizacja gwarantuje bardzo dobry dostęp dla całej Woli Justowskiej, ale też Bronowic, parking ułatwia życie kierowcom, zaś bulwary Rudawy rowerzystom.

W budynku znajdują się sale:
– większe: kameralna, wykładowa, rytmiczna, perkusyjna,
– mniejsze: 6 sal ćwiczeniowych,
– poczekalnia,
– zaplecze kuchenne.

Zapraszamy Was do korzystania z naszej willi, możemy Wam zagwarantować tu doskonałe warunki do przeróżnych aktywności oraz do organizacji wydarzeń. Nie tylko muzycznych 🙂
Mamy kilka propozycji, ale jesteśmy też otwarci na Wasze pomysły.

Muzyka u Mozarta

Nasz budynek jest naturalnym środowiskiem dla wszelkich działań muzycznych. Gościmy u siebie koncerty, nagrania, ale też lekcje baletu czy inne zajęcia około muzyczne, głównie dla dzieci. Nasze sale ćwiczeniowe nadają się również doskonale do prób zarówno indywidualnych, jak i z zespołem.

MUZYCZNY CENNIK NAJMU SAL NA ROK SZKOLNY 2023/24:

Rodzaj SaliDostępny sprzętGodzinaDla 2-3 osób godzinaDla 4-10 osób godzina
sala ćwiczeniowaPianino30 zł50 zł60 zł
sala ćwiczeniowaFortepian40 zł60 zł70 zł
sala perkusyjnaZestaw perkusyjny
Ksylofon
40 zł 60 zł 70 zł
sala rytmicznaPianino
Tablica w pięciolinię
Sprzęt cd
Instrumenty Orffa

70 zł 90 zł
sala wykładowaStoliki i krzesła ( 10 osób )
Tablica, sprzęt cd, rzutnik, ekran

70 zł 90 zł
* w przypadku wynajmu cyklicznego, bądź wielogodzinnego, zapraszamy po rabaty!!

Home Office

Potrzebujesz spokojnej przestrzeni do pracy?
W Willi Mozarta możesz, na bardzo elastycznych warunkach, wynająć sobie gabinet na dopołudniową intensywną pracę. HA!! to znaczy… do 12.00 gwarantujemy ciszę, po 12 różnie bywa… w końcu jesteśmy Szkołą Muzyczną 🙂
Internet i drukowanie po naszej stronie, kawa też 🙂

UWAGA! Możemy również zorganizować opiekę dla Twojego dziecka!

Prywatna sala kinowa!!

W naszej klimatyzowanej auli przygotujemy dla Was prywatne mikro kino z rzutnikiem, dużym ekranem i niezłym nagłośnieniem. Postawimy dla Was kanapy, do wykorzystania będziecie mieli fotele, maty… a także możliwość skorzystania z lodówki do schłodzenia napojów 🙂

Zapraszamy na wieczorne, prywatne seanse kinowe.

Spotkanie rodzinne

Restauracje zamknięte, a potrzebujesz sporo miejsca na ważne wydarzenie rodzinne w wyjątkowym miejscu? Zapraszamy do naszej pięknej auli, która na co dzień  pełni funkcję sali kameralnej i gości najważniejsze wydarzenia muzyczne.
Dlatego też istnieje możliwość skorzystania z fortepianu, ale i my możemy zorganizować dla Was krótki koncert na tę okazję.
Sala dysponuje wyjściem na efektowny taras ogrodowy oraz ogród, gdzie przy pięknej pogodzie możecie przeżywać wspólne rodzinne chwile.

Może więc być tak…

ale i tak

Sala do ćwiczeń, nawet na cały weekend 🙂
Przyjeżdżasz do Krakowa na egzamin, audycję, koncert czy zajęcia z profesorem?
Pewnie przydałoby Ci się miejsce, gdzie w spokoju jeszcze poćwiczysz.
Zadzwoń do nas – nie tylko możemy Ci zagwarantować salę ćwiczeniową na godzinę, ale także na dłuższe sesje, może nawet weekendowe z noclegiem z wszelkimi niezbędnymi wygodami – porozmawiajmy, coś wspólnie wymyślimy!!

Wydarzeniekarnet (open)
dzień (08.00 – 13.00) //
seans ok 20.00 – 23.00)
KaucjaUwagi
Home Office150 zł70 zł
Lekcje Zdalne +200 zł90 złzespół 2 pokoi
Prywatna Sala Kinowa400 zł120 zł200 złmax. 10 osób
Spotkanie Rodzinne600 zł1000 złtylko niedziela, 10.00 – 20.00

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć budynku i sal.

Villa at Mozart’s – Rent a room for various purposes

Our headquarters is an almost 100 year old big house with garden in Wola Justowska, just few steps from Decius Park, and in the neighborhood of Rudava riverbank and Las Wolski.
You are very welcome to visit our building for various purposes. Certainly practicing music is a domain of Mozart’s Villa, but you may use our rooms for home working, remote learning, but also a private cinema or a location for some celebrations. Call 725 66 55 31.

*do wynajęcia sali w dni wolne (soboty, niedziele, ferie) doliczana jest dodatkowa opłata za otwarcie szkoły

Istnieje możliwość podjęcia stałej współpracy – wycena indywidualna.

ZNIŻKI:

• na legitymację studencką przy wykupieniu 10 godzin wynajmu sali z góry 10% zniżki
  • bez legitymacji przy wykupieniu 12 godzin wynajmu sali z góry 10% zniżki

W celu ustalenia terminów i kosztów wynajęcia sali zapraszamy również do kontaktu:

telefonicznego –  519 168 431
mailowego – info@szkolamozart.pl